Noi furnizori au intrat în contract cu Casa de Asigurări de Sănătate Bistrița-Năsăud

Redactia AS TV
0 comentarii

Noi furnizori au intrat în contract cu Casa de Asigurări de Sănătate Bistrița-Năsăud

Vești bune pentru asigurații din Bistrița-Năsăud. Casa Județeană de Asigurări de Sănătate a încheiat noi contracte cu furnizori de servicii medicale, oferind astfel pacienților acces la o gamă mai diversificată de consultații, investigații și tratamente.

În urma sesiunii de contractare desfășurate recent, Casa Județeană de Asigurări de Sănătate Bistrița-Năsăud și-a extins rețeaua de parteneri prin semnarea de contracte cu noi furnizori de servicii medicale. Potrivit reprezentanților instituției, aceste colaborări vor contribui la îmbunătățirea accesului la îngrijire medicală și la dezvoltarea serviciilor disponibile pentru asigurații din județ.

Extinderea rețelei de furnizori le oferă asiguraților mai multe opțiuni de îngrijire medicală aproape de casă.

Te-ar mai putea interesa și...

Lasă un comentariu

Rămâi conectat!

Fii primul care află ce se întâmplă în Bistrița!